Regresní hlubinná terapie do minulých životů

Regresní hlubinná terapie do minulých životů

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší. Celou cestou vás bezpečně provede zkušený terapeut s celoživotní praxí. Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života. Takové porozumění je významným krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí.

Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem. Díky tomu, že porozumíte ponaučením z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti. Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.  

S námi se cítíte bezpečně 

proto tvoříme opravdová přátelství a jezdíte za námi do Liberce až 1613 km. Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Slovenska, Velké Británie, Francie, Švýcarska, Rakouska, Německa a Slovinska.

"Byla jsem v USA na regresní terapii u přímé žákyně vyhlášeného regresního terapeuta Brian Weiss, avšak až s Můj Terapeut jsem si cestu do minulých životů opravdu užila zcela jak se patří a v hlubokém stavu. Děkuji vám!"
Kamila O.

Jaká jsou setkání?

98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno.
80% a více do krátké doby změnilo život. Mají jej vědomý, kvalitní a více si jej užívají.
70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí.
40% z nich zcela změnilo přístup k životu a stali se velmi úspěšnými a vyrovnanými lidmi. Probudili v sobě opravdové poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.

Co můžeme spolu vyřešit?

 • zbavení nejrůznějších fobií
 • nalezení smyslu života
 • odstranění syndromu vyhoření
 • vyřešení neopodstatněných zdravotních problémů
 • zodpovíme otázky, které se teď zdají neřešitelné
 • ujasnění si životních priorit
 • urovnání mezilidských vztahů a vazeb
 • trauma ze smrti blízké osoby
 • a mnohé další...
   

Vždy od nás odejdete s obrovským množstvím síly, se kterou můžete okamžitě realizovat své plány a pochopení z regresní terapie. Zvednete se z terapeutického lehátka a půjdete žít zcela nový život!   

Proč přijet k nám?

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely. Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od současnosti, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého. Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

"Našla jsem důkazy a potvrdila si reálnost regresní terapie", článek zde. Veronika P.

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.  

Prožijete jedinečnou cestu "Je to těžké, ale najednou vás to napadne... Tím že se do toho ponoříte, tak to jde. Je to pocit, jako kdyby se člověk znovu narodil. Vše je známé a čerstvé. Baví mě to, jako kdybych byla někde, co znám a zároveň jsem to ještě neviděla. Takové čerstvé."
Aneta K.

 

Tip: Pokud nás dělí těžko překonatelná vzdálenost mezi městy, nebo není osobní setkání možné, a to kvůli fyzickým hendikepům či dlouhodobým pobytům v zahraničí, pak pokračujte na Online Regresní terapie.

 Cest, které vedou k řešení problému máme doopravdy mnoho a pakliže nenalezneme řešení skrze regresní terapii a minulé životy, tak navštívíme pomocí hlubokého stavu různé sféry naší mysli a tam již řešení zcela jistě nalezneme. Velmi často k nám chodí lidé od ostatních regresních terapeutů - ať byli "pouze" nespokojení se samotným průběhem regrese, či terapeut napáchal šrámy na psychice. Se vším jsme si dokázali poradit. Díky rozsáhlým možnostem vedení v terapii, které jsme po mnoho let vymýšleli a máme tak vybudováno spousty cest, kudy naši mysl můžeme vést, od nás ještě žádný klient neodešel nespokojen. Máme své vlastní metody a s vědomím člověka umíme velice dobře pracovat, ať se dostanete během terapie do jakékoli situace, vše jsme schopni okamžitě vyřešit. Na konci regresní terapie bereme každého k jeho vlastní charismatické síle a každé setkání je naprosto jedinečné. Pojďte žít svůj vlastní život, jen to má smysl a dodává nám to radost v každém okamžiku. Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji. Začtěte se do několika příběhů, které jsme u nás díky regresní terapii prožili. Jak bude vypadat ten váš?   

Prožijete hluboký stav "Cítím, jak okolo mě proudí teplo. Z hlubokého stavu se mi s tělem hýbe zvláštně, tělo je příjemně těžké."
Ondra T.

Najdete poučení pro váš konkrétní život "Cítím, že život je lehčí a mám nyní v sebe silnou důvěru. Když cítím lehkost, tak vím, že jdu správně." Kristýna M.

Půjdete svou cestou"Cítím teplo, že jsem plná lásky a zářím. Nic jiného není důležité. Touto silou se zcela naplňuji.... Je to, jako kdybych měla vybuchnout. Láska, odvaha, síla, rozhodnost..... Mě je velké teplo, jako kdybych byla plná všeho. Lásky a emocí. Mého života!" 
Hanka L.

Váš důležitý den pro regresní terapii v Liberci

Ať jste z jakéhokoli koutu České Republiky či dokonce ze zahraničí, věřte, že je úžasný zážitek si vzít den volna a udělat si den jen sami pro sebe. Spojit regresní terapii například s výlet do krásné přírody Jizerských hor, nechat se hýčkat ve wellness, nebo si posedět v příjemné kavárně či čajovně a poté (nebo předtím) prožít regresní terapii.   Vy si to doopravdy zasloužíte! Jeden den, který bude jen váš a který vám umožní žít doslova kvalitnější život. Ten den bude jen váš!

Útulné prostory

Ocitneme se spolu na čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Najdete nás přímo u vlakového a autobusového nádraží, nebo deset minut chůze z centra města.

Ulice Matoušova 453/21, Liberec
Jak se k nám dostanete?  Podívejte se na mapu, cestu, dopravu, ubytování.

Získáte radu z hlubokého stavu
"Přemýšlejte o sobě, jak chcete život prožít a rozhodněte se dříve než přijdou velké životní zásahy."
Aneta S.

 

Zaujala vás regresní terapie a toužíte žít lepší život?

Objednávejte se u nás online na MUJTERAPEUT.CZ

 

Těším se na setkání

"Mou úlohou není vzít vás pouze do minulého života, ale podstatné je, abych vám ukázal to obrovské ponaučení a pochopení, které prožití minulého života přináší."
Terapeut Martin Pacalaj

Kontakt

 • Objednávejte se online na: MujTerapeut.cz
 • Pište nám email pro informace: jste@mujterapeut.cz
 • Volejte nám pro informace:  +420 ‭777 540 201‬
 • Objednávky probíhají výlučně přes web mujterapeut.cz kde snadno vyberete termín a potvrdíte podmínky. Toto potvrzení nelze udělat po telefonu ani emailu. Uvidíte, že je to snadné :)

Jdete k nám? Výborně, připravte se

na svůj velmi důležitý den, ve kterém není nic jiné k prožití, než právě vaše hlubinné poznání smyslu života. Jde o velký prožitek, který můžete znásobit a prožít jej mnohem hlouběji s přípravou. Stáhněte si na audiomeditace.cz  "Pozorování mysli" i nejlépe "Umění koncentrace", kterou si alespoň jednou denně poslechněte.  V psané formě ji naleznete u nás zde. Váš prožitek z regresní terapie bude pak mnohem hlubší, než byste si dokázali představit. Stojí to za to.

Jaké je to být v hlubinném stavu?

 

Přátelé, regresní terapii mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé, neboť dochází k velkému mentálnímu soustředění, které je náročné podobně jako cvičení fyzické. Ponecháváme si tak možnost odmítnout provést terapii, pokud by se vyskytly pochybnosti o ovládnuté mysli či užívání ovlivňujících medikamentů (stává se to však pouze u jednoho klienta ze tří set). V takovém případě se buď rozloučíme, nebo povětšinou nabídneme jinou variantu terapie vedoucí k našemu vzájemnému poznání a případnému dalšímu sezení. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme vhodnou a příjemnou cestu. Používáte-li naslouchátka, vezměte si je s sebou, neboť musíte být schopni slyšet i šeptání, které vás uvede stále hlouběji.  
 

Jak jste s námi spokojeni?

Fobie z vody vyřešena skrze regresní terapii

"Děkuji moc za zbavení se fobie z vody, jako důkaz přikládám foto v moři...neutekla jsem v panice jako dřív, dokonce jsem si to užila.Ještě jednou moc děkuji za perfektní provedení mými minulými životy a odstranění fobie z vody. Funguje to perfektně, už ještě u vás jsem věděla, že je to zlé pryč. Už se nebojím namočit si obličej, jsem úplně v pohodě. Je to super!! Také obličej se mi lepší,už je to jen o barvě, ne o hnisu a bolesti.  Bylo to s vámi super, cítila jsem se úplně skvěle, ještě jsem se nikdy nesetkala s takovýmto člověkem, jako jste vy a děkuji za to. Bůh vám žehnej, s pozdravem."
Iva

"Po regresní terapii jsem se cítila mnohem sebevědoměji a několik dní se cítila opravdu skvěle a to navzdory mým problémům. Nyní se mi to vede díky Astrální akademii." Jana

"Po včerejší regresní terapii se cítím naprosto užasně. Byl to pro mě velmi silný zážitek za což ti děkuji. Celou tu dobu jsi mi byl oporou a mám v Tebe neskonalou důvěru jak to bývá mezi opravdovými přáteli.. V Tebe Side i Teris.. Pravda je,že jsem na celý den vyjela ven do přírody a byla jsem několik hodin mimo civilizaci jen jsem ležela na louce na jednom krásném místě a vnímala přírodu,ticho,klid,slunce,zem.. To mi velmi pomohlo vše vstřebat." Sandra

"Neřešil jsem věci, které jsem nepotřeboval. Díky tomu jsem prožil nádherný život, klidný, pohodový, se vším všudy. Mám z terapie dobrý pocit." Lukáš

Získané sebevědomí: Přeji Vám krásný den Jindro, nejdříve Vám chci za vše poděkovat. Byli jste oba naprosto úžasní a jsem strašně moc ráda, že jsme se potkali.  Tu obrovskou sílu, co jsem nabyla při terapii cítím stále a to tak, že jsem dokázala otevřeně říct svému šéfovi svůj názor na to, že po dobu mé týdenní dovolené nezařídil můj záskok (takže veškerá korespondence se zastavila a propásly se některé termíny), což mi vyneslo následující den pohovor tzv. "na koberečku", protože šéf je nedotknutelný:). Nicméně ani tam jsem necítila žádnou slabost, naopak, byli na mě 2 - vedoucí a zástupce a spustili něco o tom, co si dovoluji.  Dělám si každý den ochranu a má síla mě provází doslova na každém kroku.  Při "jednání" jsem cítila obrovskou podporu a naprosto s klidem jsem dokázala oběma zopakovat, že je to jejich pochybení, jelikož oba věděli o mé dovolené atd. Šéf to neudýchal, zvedl se a odešel, jeho zástupce se snažil pak vše překroutit, že to tak nemyslel, takže další zbytečná ztráta času pro mě. (Musela jsem dodělávat věci za ten ztracený týden). Druhý den za mnou přišlo nezávisle na sobě řada kolegů, který mi řekli, jak mě oba při poradě chválili. Co si o nich člověk má myslet?:) K regresi: Představte si, že mi maminka řekla, že jsme ze šlechtického rodu. Prý ze strany její babičky z otcovy strany. Moje sestřenice nechávají dělat kroniku, už by měla být zprácována otcovská linie - to by byl ten šlechtický rod a začíná se pracovat na linii ženské. Bude to trvat cca 1,5 roku, ale bude zajímavé toto porovnat. Každopádně až se něco dozvím, dám Vám vědět." Ludmila

Fóbie z lidí a sebeláska: "Vnímám se jako osobu, jako tělo. Je to zvláštní. Probrala jsem se z terapie a mé tělo mi patří. Dřív jsem ulétávala mimo, myšlenkami, nesoustředila jsem se, nechtěla jsem být v té situaci, ale teď jsem se probrala a cítím, že mé tělo ke mě patří a má duše chce být v těle. Předtím jsem chtěla a nešlo to, ale nyní to půjde! Ve všem! Vnímám nitro, prázdno, že se to může mít i rádo a teď vyjít i na povrch. Nyní se nevnímat jenom na povrchu, ale vnímat se uvnitř. Je to zajímavý stav, už se na svět nedívám s takovým strachem. Nyní netlačím, nedělám pózy, ale toto jsem já. Co chci, to je jen na mě. Ne silou, ale volně. Cítím krásné teplo a příval vnitřního horka."
Ilona

Jaké je to v terapii? "Je to těžké, ale najednou vás to napadne... Tím že se do toho ponoříte, tak to jde. Je to pocit, jako kdyby se člověk znovu narodil. Vše je známé a čerstvé. Baví mě to, jako kdybych byla někde, co znám a zároveň jsem to ještě neviděla. Takové čerstvé. Z hlubokého stavu se mi s tělem hýbe zvláštně, tělo je těžké." A tvé poučení? "Cítím, že život je lehčí. Má síla je důvěra v sebe skrze lehčí pocit. Když cítím lehkost, tak vím, že jdu správně." Co bys poradila? "Přemýšlejte o sobě, jak chcete život prožít a rozhodněte se dříve než přijdou velké životní zásahy." Aneta
" Rozhovor s Vámi mi až neskutečně pomohl, kdy jste mi  popsal synovy pocity, kterými musel procházet a pomohl mi ho pochopit, což bylo úžasné. Jsem Vám za to velmi vděčná a stále mi to pomáhá. Potvrdil jste mi, že byla dobré rozhodnutí, jeho duši nechat odvést a že je teď všechno v pořádku." Gabriela C.
"Je to k neuvereni jake zmeny zazivam s partnerkou uz dnes po regresy. Řekli jsme si sva nejtajněší tajemství o kterých nikdo nevěděl a neskutečně se nám ulevilo a již nyní cítím, že jsem se do své partnerky opět zamiloval. Představte si, že má kolegyně o které jsem Vám vyprávěl, že dělá reiky atd. tak té jsem to vůbec neřekl, že k Vám jedu na regresi a ona mi ráno povídá hned poté co jsme se pozdravili: Co ti je? Ty jsi nějakej jinej. Co je s Tebou? A já se ptám jak jinej a ona napodobila chůzi člověka, který je neskutečně sebevědomí a ví kam životem směřuje. Úplně mě tím dostala! Potom jsem jí řekl, že jsem byl u Vás a hned pochopila... jiní mi říkají že mám jiný pohled a celkově jsem prý jiný. Není divu, opravdu se cítím jako jiný člověk. Děkuji, že jste mi pomohl změnit pohled na svět. :) Jsem Vám vděčný." Stanislav
Astrální cestování vyvolané regresní terapií: "Se Sidrisem jsem prožila neuvěřitelné odpoledne. Původně jsem ho kontaktovala kvůli regresní terapii, ale během našeho sezení mi ukázal úplně jiný a pro mne zcela nový svět! Setkání probíhalo v Liberci ve velmi vkusně a útulně zařízené místnosti Láskyplného světa. Přivítal mne modrooký Sidris plný radosti, energie, životní síly a moudrosti. Již při našem podání ruky jsem cítila příval energie. Naprosto přirozeným způsobem hovořil o astrálním i hmotném světě. Trpělivě zodpověděl každou mou otázku a zároveň vyslechl i všechny mé bolesti. Vyzařoval tolik energie.. ...během našeho povídání jsem zcela jasně začala vidět jeho astrální tělo, stalo se mi to poprvé, ale teď už konečně vím, jak na to :-) Poté mne uvedl do hlubokého uvolnění s výletem do minulých životů. Povedlo se, ale něco mne vrátilo zpět a já se pokusila vystoupit ze svého těla. Byl to neuvěřitelný a nepopsatelný pocit. Sidris byl celou dobu se mnou a byl naprosto skvělý, okamžitě věděl co se děje a vedl mne tou správnou cestou. Zní to neuvěřitelně, ale odpoledne s ním změnilo můj život. Při našem loučení jsem cítila tolik klidu, lásky, energie, souznění a životní síly! Vše je teď jasnější a naprosto dokonalé.... A pokud se ptáte, zda je skutečně možné zažít a ovládnout všechno to co jste si přečetli tady v Láskyplném světě, tak ANO! Je to možné! Záleží jen a jen na vás..." Veronika
 
"Prožil jsem komunikace s bytostmi z astrálního světa. Ze zvědavosti i z pocitu nutnosti jsem prodělal množství duchovních i hmotných terapii, včetně ayahuaskového rituálu. Prošel jsem těžkou měsíční depresí, kdy jsem nebyl ve své lidské schránce a získal jsem i znalost jaké je to pobývat v abstinenčních stavech. Jednoho dne, nevím kterého, se ke mně dostala informace o možnosti cestování astrálními světy a do své minulosti. Byl jsem velmi zvědavý jak to vypadá, ale zároveň obezřetný. Nechal jsem to otevřené a z ničeho nic mi má dobrá známá sdělila, že u Vás prožila cestu do minulého života, že to bylo nádherné a že mi to doporučuje. Dal jsem na ni a objednal jsem se. Jsem rád, že to sezení vyšlo na den mého narození. Jsem velmi rád za toto poznání a jsem i velmi rád, že jste mi pomohli pootevřít mojí budoucí cestu. I Vaše ubezpečení že jsem Vládcem Síly mi ukázalo staronový směr mé práce. No prostě jedním slovem a ze srdce – úžasné. Moc děkuji že jste a za to co děláte." Šaman Petr
"Cítím teplo, že jsem plná lásky a zářím. Nic jiného není důležité. Touto silou se zcela naplňuji.... Je to, jako kdybych měla vybuchnout. Láska, odvaha, síla, rozhodnost..... Mě je velké teplo, jako kdybych byla plná všeho. Lásky a emocí. Mého života!"
Hanka
"Máte na to opravdu talent. Je mi velmi příjemný způsob, kterým jste mě vedli. Je to nádherné. Cítím se jako v jiném světě. Jste úžasní a je vidět, že to děláte s láskou a nadšení. Takto doopravdy pomáháte spousty lidem. Děkuji za vás a váš přístup. Teď už vím, co mám dělat." Veronika
"Děkuji moc za to, nahlídnout do svého minulého života - života budhistického mnicha - měli jsme díky tomu opravdu hodně co probírat v Nepálu se spřáteleným buddhistickým mnichem a zjistili jsme, že jeho život a můj minulý mají hodně společného. I on pocházel z chudé rodiny, a žil spoustu let "na samotce" v horách. Ukazoval mi nějaké fotky z Búthánu, kde polovinu života působil a mě to všechno bylo takové povědomé... Prostě síla. Síla."
Hanka
" Cítím se velmi dobře a plná energie :) Byl to pro mě úžasný zážitek regresní terapie a obzvláště s tak skvělými lidmi. :)"
Markéta
"Regresní terapie na mne zapůsobila silně, ačkoli  ... můžu to přirovnat k ohýbání silného a pružného drátu... ohnete ho hoooodně, do požadovaného úhlu, ale pak se vrátí zpět a posunutí zůstane jen nepatrné.... nicméně zůstane! A po těchto malých krůčcích se lze kvalitně posouvat." Karolína
"Musím říct, že u mě se od regresní terapie změnila velká spousta věcí, především asi můj náhled na život a priority. Energie, kterou jsem cítila po terapii mě stále neopustila, jen se proměnila. Místo konkrétních přílivů velkého množství energie, které jsem měla zpočátku dnes vnímám svou energii trvaleji a silněji. Což mi dost usnadňuje život :)" Lucie
 "Stala se mi ještě jedna zajímavost. Byla jsem pracovně na obecním úřadě a tam se dala do řeči s paní, která chtěla jít na regresi a bála se toho. Já jí začala vyprávět o mém zážitku, úplně jsem cítila, jak mi je při vyprávění krásně, jakou mám radost, že to může té paní také pomoci
a že máme stejné zájmy a zajímá se o stejné věci jako já. Jak si k sobě přitahuji stejně naladěné lidi. A v tom mi druhá paní říká, která jen poslouchala mé vyprávění (pracovala u vedlejšího stolu), že vidí mou  auru, že je velká na metr, je bílo stříbrná a celá září, úplně to země prý tryská. Tak jsem měla velikou radost, ale já nic neviděla. Jen jsem cítila krásný pocit, který se rozléval po celém těle a celou mě zaplavil..A tak jsem si jen užívala to setkání, pocity, lidičky kolem.."
Daniela
"Zde bylo tržiště (fotografie níže), kolem té studny jsem viděl stánky, které jsem popisoval... Bránou s průchodem, která vede do údolí jsem procházel, když jsem se na hrad vracel s princem, který zbloudil... Pohled na hrad je velmi podobný, který jsem mohl znovu vidět... Úžas, nic než úžas..."
Vojta
 
"Nečekala jsem to bude tak silné, tak reálné. Žiji nyní opravdu v jiný život - více si ho uvědomuji."
Marie
"Děkuji ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života. To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí - je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí.  Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje. Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé :-) Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech. Těším se na všechno to nové :-) Raduju se z každého dalšího poznání :-) Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila :-) Děkuju :-) "
Radka
"Bylo mi u Vás moc dobře."
Dáša
"Zážitek cesty do minulého života mě určitě i nadále ovlivňuje, a to pozitivně. Skvělé zjištění je, že člověk nemusí jen věřit, ale ví! Že něco bylo, je a zase bude. Což mě konkrétně dodává velkou energii, vzhledem k počtu aktivit, které mám (a do budoucna doufám budou i nadále přibývat) je pro mě zjištění, že když něco nestihnu teď budu mít šanci někdy jindy obrovským přínosem! Svým způsobem mě to zbavilo strachu. Strachu z toho, že mi něco uteče.... Takže Vám velmi děkuji. :) "
Lucie
"Napadlo mne ve spojitosti s regresí, že jsem měla na konci přání, setkat se s osobami, se kterými jsem se scházela u ohně a byli u mé postele, když jsem z minulého života odcházela. A nyní se mi ozvala spolužačka, kterou jsem neviděla 25 let a seznámila jsem se s klientkou, která se stala za 3 týdny mou skvělou kamarádkou. Že by se mi začaly ozývat mé kamarádky z minulého života? Tak se budu těšit, že to tak je a bude to pokračovat…"
Aneta
"Začalo to úžasným povídáním s úžasným človíčkem jménem Jindřich Sidris, kdy nejméně 3 hodiny jsme měli pořád o čem mluvit. Příjemné prostředí místnosti, k tomu čajíček a pak kakajíčko, kdy v rámci hovoru Jindra zjistil k regresní terapii co potřeboval.  Pak jsme přistoupili k terapii. Na pohodlném lůžku pod střechou domu s výhledem na ulici jsem si lehl, zavřel oči a nechal se vést svým zkušeným průvodcem. Nejdřív jsem se ocitl ve svém dětství, kdy jsem jako malý kluk 👦 znovu jako ve snu navštívil milovaný les v Podkrkonoší, kam jsem jezdil každý rok na letní prázdniny k babičce. Pak jsem se skokem ocitl v bříšku mé maminky, kde jsem si prohlížel svoje malé ručičky a nožičky a všude okolo bylo příjemné zářivé světlo a k tomu úžasný pocit pohody. Vzápětí jsem byl venku z bříška a ležel jsem na polštáři vedle maminky, ze které vyzařovala láska 💕a radost. Do toho jsem se občas vrátil na malý okamžik do současnosti, kdy jsem krátce zaslechl hluk z ulice, ale pak jsem se zase hned vrátil do děje. Prošel jsem osvětleným sálem a najednou jsem šel po dlažbě a v dalším okamžiku jsem byl v jeskyni. Jindra mě vyzval, abych se zkusil podívat na svoje nohy a jak jsem oblečený. Na nohou jsem boty 👞 z kožešiny a na sobě také oblečení z kůže divokých zvířat. V tomto životě jsem byl vedoucím tlupy jeskyních lidí v pravěku. Tyto jsem učil, jak si obstarat lovem potravu.  Pak jsem prošel osvětleným sálem a ocitl se v 15. století, kde jsem vlastnil hrad 🏰 či zámek a byl jsem králem. Zajímal jsem se o duchovni věci. Naučil jsem se ovládat alchymii a hermetismus. Toto učení jsem pak předal svému synovi.  Zážitků jsem měl vice, ale nechci je tu všechny popisovat, aby vás to nepřestalo bavit číst uprostřed článku. Pak se mě Jindra zeptal, jaké poučení pro mě z toho vyplývá. Poučení z těchto mých dvou předchozích životů  zní : předávat informace, které zřejmě celá staletí nosím v sobě, všem lidem (kteří chtějí poslouchat) jakoukoli formou. . .přednášky, články, možná kniha ?! Tak to je zatím vše můj příteli Jindřichu. Měj se fajn." Tonda
"Po regresi u Vás jsem ještě více v klidu, více v harmonii. A když už přijde nějaký impuls, který by mohl vést k napjatější situaci, a já bych byla naštvaná mimo rovnováhu, vzpomenu si na mnicha a řeknu si sama pro sebe "ale no tak, vždyť už to umíš". Takže mi to pomáhá vypjatým situacím (a myslím tím hádky, naštvání, vztek) předcházet tak, že už v počátku zpomalím čas - ve chvíli když přijde impuls "spouštěč" - poodstoupím, prohlédnu si ho, řeknu si, "vždyť už to umíš" a nechám ho odejít bez toho, aniž bych mu věnovala pozornost a svou sílu." Hana
"Jindřichu, velmi Vám děkuji za Vaši zprávu a také bych Vám chtěl poděkovat za to, že děláte takové úžasné věci pro svět. Vaše články mi do života vnáší inspiraci a pomáhají mi nalézat to, na čem mi opravdu záleží, tedy lásku a poznání. Astrální cestování, regrese do minulých životů i prohloubení poznání svého Já, jsou věci, které toužím ve svém životě poznat." Michal
"Dobrý den Jindřichu :-) Moc vám děkuji za e-mail..V podstatě jsem si až večer uvědomila, že jsem vážně viděla obrazy mého minulého života, člověku to docvakne až za nějakou dobu, věděla jsem že to v sobě musím nechat uležet, od té doby na sobě opravdu pozoruji změny... Už mě nechodí miliony obtěžujících myšlenek, je jich opravdu o hodně méně. Cítím že jsem klidná. Celkově jsem se po vaší terapii uklidnila a přestala mít nesmyslné strachy." Kristýna
"Už jen povídání samotné s Jindřichem Sidrisem by mi stačilo ke štěstí, málem jsem na terapii zapomněla! Skvělý zážitek, citlivé vedení, určitě se vrhnu do dalších aktivit s Láskyplným světem! Tvořme lepší svět pro všechny bytosti." Pavlína
"Cítím, že je potřeba se obrátit do sebe a říct toto jsem já se všemi klady a zápory a já to tak přijímám, já jsem originál. Jsem sama sebou, nemusím plnit očekávání druhých. Jak si marně lidi tímto zvyšují hodnotu rádoby zavděčením se druhým, jak se naučili v dětství, což je lež, naopak hodnotu tím ztrácejí. Umět se napojit na sebe, říct: jsi zdroj, tvůrce všeho, jsi světlem, láskou, energií, zdroj síly, svobody atd. Říct: nepotřebuji sílu druhého, abych byla silná ani lásku druhého, abych se cítila milovaná. Vše mám v sobě." Jitka
"Prožila jsem pěkný čas a stále se cítím chráněna tou posvátnou silou. " Jaroslava
"Ahoj,chci pozdravit všechny, kteří nejsou spokojeni v životě a uvažují o změně. Změnou je bezpečně projít minulé životy s Terezkou a Jindřichem, já jsem s jejich báječnou a profesionální pomocí na cestě a je to poznání sebe sama, společně v Astrální akademii. Utíkejte a nenechte se ničím a nikým odradit. Děkuji Terezce a Jindřichovi" Jarča
"Byla jsem v USA na regresní terapii u přímé žákyně vyhlášeného regresního terapeuta Brian Weiss, avšak až s panem Jindřichem Sidrisem jsem si cestu do minulých životů opravdu užila zcela jak se patří a v hlubokém stavu. Děkuji vám!" Kamila
"Mám štěstí, že jsem vás oba poznala. Neuvěřitelné, že vy, pane Jindřichu jste tak mladý a máte tak zvláštní schopnosti. Zážitek přímo u vás byl silný a příjemný." Věra
"Setkat se na regresní terapii s Jindřichem a Terezkou byl úžasný zážitek. Vše mě začalo docházet večer a dále to postupuje, mizí zbytečné myšlenky, strachy, obavy, které mě celou dobu ničili život a neustále na sobě cítím ty změny. Vím že bych chtěla ještě regresní terapii zažít, jelikož to byl opravdu zvláštní pocit, který zkrátka chcete zažít znova. S panem Jindřichem jsme si nejdříve povídali a tak se i lépe poznali a já nebyla tolik nervozní. Bylo to opravdu velmi přínosné a nyní zvažuji i Astrální akademii, jelikož život se dá opravdu prožít v radosti a je jen na nás jak si ho utvoříme. Moc mě regresní terapie dala, od té doby se opravdu cítím šťastnější, pokud tedy někdo váhá jestli jít či nejít, ano běžte a zkuste to, třeba si odnesete stejné pocity a bude se vám líp žít. Všem přeji krásné dny a Jindřichovi s Terezkou tímto ještě jednou moc děkuji." K.
"Chtěl bych poděkovat za skvělé posezení Jindrovi Sidrisovi. Moc jsem si užil už jen to utvrzení mých názorů na svět a na to něco víc, co nám bývá skryto.  Terapie, jako taková mi přinesla řadu poznatků. Ten nejhlavnější je, že na sobě chci dále pracovat a dnes jsem cítil, že se mi povedlo dostat o další krůček dál, když jsem se zkoušel naladit na astrál. Další poznatky, těch je hodně, ale jsou to spíše takové malé střípky, které teď není třeba zmiňovat."
David
"Setkání ve mne zanechalo velmi silný pocit. ...Byla jsem velmi náchylná ke strhávání do běžných problémů a velmi těžko se čelí starému způsobu přemýšlení a vypěstovaným emocím apod. Cítím značnou produktivitu mého myšlení po regresivní terapii... potřebuji vědět a zažít více... Každopádně se moc těším na příští setkání :)" Aneta
"Když se v myšlenkách vrátím k našemu sezení, zavalí mne obrovská euforie energie a pořád mám slzy na krajíčku. Regresní terapie byla pro mne tak silnou zkušeností, že brouzdání mým životem, stále vidím živě před očima. Od terapie mám krásný vztah s mojí mamkou, sestra se mi naopak velmi vzdálila,ale tak to mělo být. Strašně ráda bych astrálně vycestovala, chtěla bych k Vám zase vyrazit :-)."
Dana:-)
"Dobrý den pane Sidris, chtěla jsem vám moc poděkovat za včerejší terapii, že jste dorazil i přes to že jste měl problém s hlasivkami. Opravdu sem viděla obrazy z minulého života, bylo to velmi zajímavé a opravdu jsem si ujistila, že chci to, o čem jsme rozmlouvali. Je to důležité. Z vaší terapie mám opravdu dobrý pocit, necítila jsem se zatížená, ale naopak lehčí. Děkuji a přeji pěkné dny." Kristýna
"Dobrý den pane Sidrisi, děkuji za krásné prožití pátečního odpoledne. Neuvěřitelný zážitek a prožitek. Myšlenky jdou stranou a tu kterou chci vnímat, se zobrazuje,ostatní nedostávají šanci. Kde se vzal v tak krátkém horizontu klid a mír, vyrovnanost? Ponořuji se v meditaci k vesmíru a v neděli mnou prostupovalo světlo až jsem měla na rukou husinu. Tlak na hrudi, díky mé štítné žláze mizí a není intenzivní. Chtěla bych, abychom společnými silami tuto moji nově probuzenou sílu udrželi a ještě více ji zužitkovali a posunuli se v životě ještě mnohem dál, pojďme jít cestou Vládce Síly.  S přáním krásného sluníčkového dne," Petra
"Zdravím Vás, pane Jindřichu:-) Už je to více než měsíc, co jsem byla na regresní terapii, a stále u mne převládá ten příjemný pocit z našeho setkání. A největší přínos této terapie - klid. Klid a nadhled. Už není úplně na prvním místě mé vyléčení se z nemoci, která mě hodně omezuje v pohybu a tedy v životě, ale  p r o ž í v á n í  všeho co mne potkává. Prostě netlačím na pilu a je mi volněji. Přestala jsem na vše reagovat hned, co se mi nezdá nebo nelíbí, nechám být.  Nyní jsem již doma, přesto vůbec nemám čas na to být chvíli sama a věnovat se tomu, čemu bych chtěla. Vždy si vzpomenu na to jak jste říkal, že realita kolem se bude snažit stáhnout mě zpátky, a fakt se hoodně snaží. Kolikrát se až musím smát, kdykoli si najdu chvíli pro sebe, k meditaci anebo k trénování astrálního cestování, třeba i uprostřed noci, někdo mě vyruší, sousedé nespí nebo syna najednou přepadne půlhodinový kašel ve vedlejší místnosti. Ale zase to má i kladný přínos - po letech spím jak mimino :-). Na vašich stránkách jsem přečetla co se dalo, takže mě astrální cestování docela uchvátilo. Takže trénuji. Třeba se zase ozvu, abyste mi pomohl :-).  Takže Vám ještě jednou děkuji a věřím, že se určitě  někdy potkáme :-) Přeji krásné dny a hodně příjemných pocitů z práce, kterou děláte."
Hana
"Mám pocit uvolnění a spláchnutí všech stresů"
Ivana
“Strávila jsem s vámi velice příjemné odpoledne. Cestou z terapie jsem se cítila velice dobře. Neustále myslím na to,jakou hodnotu mám nyní a snažím se jí každý den posilovat. Dal jste mi novou naději a odvahu pokračovat dál. “
Simona
“Regresní terapie mě jako naprostého začátečníka a neznalce "otevřela oči" a ukázala jiný, nový směr a přesvědčila o tom, že nežijeme jen tady i teď, hmatatelně a fyzicky.”
Děkuji Gabriela
“Když nashromáždím tolik Síly, tak slovo je zákon”
Radek
“V regresní terapii jsem prožila až hmatatelnou zkušenost, že když udělám rozhodnutí, obvykle tím ovlivním i jiné životy a proto musím rozhodnutí dobře zvážit. Na druhou stranu se nesmím nechat ovlivnit míněním okolí a jít za tím, co chci já. Nyní vím, jak jít dále, již znám smysl mého života.” Mária
“Měla jsme žít na Zvíkově a když jsem našla fotky hradu, odpovídal tomu, co jsem viděla, i když jsem ho viděla jen z jedné strany.”
Bara
„Hned po regresní terapii do minulách životů jsme zapátrala a zjistila toto - Wilkow a Cáchy? Ne, maličko jinak /zkresleno časem a změnou gramatiky jazyků?/, než se včera zdálo - Wulkov /stroslověnsky vlastně Vlkov/ a Zachan, vesnička a městečko v Pomořansku /dnes Německo/, které bylo původně staroslověnské, patřilo Polsku, teprve ve 12. st přijalo křesťanství a ve 13.-14. st začala germanizace obyvatelstva, kteráv 16. st. zcela pohltila slovanské obyvatelstvo toho území. Proto jsem řekla, že mám na sobě slovanské šaty, to bych u pravých Cách u francouzských hranic říci nemohla. Měla jsem v sobě silné kořeny slovanství a ten prelát byl evangelík, tu čepici či klobouk jsem si našla na internetu, to sedí. Jednou se tam rozjedu podívat, abych zažila deja-vu.Ještě jednou děkuji za doprovod do minulého života a srdečně zdravím“
Hana