Hroutí se mi život, co mám dělat?

Hroutí se mi život, co mám dělat?

"… Nějak na mě vykukují samé nepříjemnosti, ale ze všech koutů. Se všemi, ale úplně se všemi, děti, příbuzný, šéfová, všechny rádoby kamarádky, jsem v nepohodě. A pořád stejný žánr. A tak nevím, co mi to má říct a co mám změnit. Jsem již několik měsíců uzavřená a nejde mi o ničem s nikým mluvit, a když už, tak se to zvrhne v osočování a ukazování prstem, kdo je vinný. Všechno je najednou špatně. Nic mě nebaví. A do toho těžké nemoci v rodině, kde se z toho sypeme…, pomáhám, jak mohu, ale nakonec já jsem ta špatná… A takhle je to se všemi kolem mě. Co to znamená? Co mám udělat, když mě to trápí, že mi všichni všechno vyčítají. Děkuji moc za to, že jsem vás mohla poznat. Nemám sílu a jsem celoživotně nervózní a nesoustředěná.😥 Andrea"

Prožíváte nyní důležité chvíle. Nacházíte se v bodě svého života, kdy si máte uvědomit, v jaké společnosti vystupujete, jakým způsobem, kde se nacházíte, máte možnost přijít na sílu mysli a mnohem více.

Regresní terapie

Ze zkušenosti bych vám buď poradil Regresní terapii, ne ovšem do minulých životů, ale do současnosti, a vše si projít postupně, napojit se na uvažování vašeho okolí a nakonec poznat opravdu sama sebe. Neboť vy jste se tu narodila, abyste žila svůj život. Jistě najdeme termín.

Astrální akademie

Pro vás je nyní také dokonalá Astrální akademie, neboť vše řeší a nastavuje na celý život, což doporučuji. Jste nyní v pozici, kdy byste mohla a snad i měla se lehce nadnést nad svůj život a zkoumat jej.  

Meditace tří stupňů mysli

Pokud je toho nyní časově mnoho, pak místo hlubinné terapie zajisté usedněte do zcela svého prostoru, buďte na chvíli svá, mile sobecká, udělejte si čas jen pro sebe a konejte podle návodu Tří stupňů mysli - můžete okamžitě.

Ne však jen pár minut, ale půl hodinu i dvě hodiny denně. Vím, zní to časově velmi náročné - ale kdy jindy naleznete svou cestu, když právě tato chvíle po tom volá? Prožíváte stěžejní okamžiky svého života a měla byste vše uchopit dle svých vlastních nejlepších přesvědčení a sil. Darujte si svou cestu, pak můžete poctivě darovat svému okolí to, co opravdu můžete. Ne to, co by vás již přerůstalo, ale opravdu vás. Což nakonec je ta nejdokonalejší cesta.

Buďte svá

Ať si nyní myslíte cokoliv - buďte svá - svá - neboť vy musíte žít svůj život. A následně obdarovat všechny ostatní, případně začít řešit. Okolní vjemy vás nesmí ovládnout, to naopak vy ovládněte je. Pojďte si najít čas jen pro sebe.