Vzácný zážitek zrození vesmíru a duté planety!

Vzácný zážitek zrození vesmíru a duté planety!

Jedinečný zážitek! V regresní terapii do minulých životů se občas cestovateli poštěstí a je mu ukázána celá podstata Světa. Děkuji cestovatelce za souhlas se zveřejněním, který zcela prakticky ukazuje, kdo jsme a kam se chystají naše kroky.  Dokonale čisté a s jasným poselstvím. ... Jsme ve světle, nemám podobu, ale jsem jako hmota. Létám a pode mnou je vše jako na obloze. Kolem mě létají tmavé bytosti a mají zvláštní zelené oči. Jsou podobné sovám, mají křídla. Nemohu s nimi komunikovat, oni jsou jiní. Vůbec nemluvíme.

Před zrozením našeho vesmíru

Okolo mě je mlhovina, málo hvězd, žádná planeta, jen mlha. My se proháníme za naším úkolem. Jsem na místě Safun. (Poznámka: V Insladštině slovo Safn znamená Kolekce) Nic se neodehrává, nejsem z hmoty, mám jinou formu, netrpím a neraduji se, nemám emoce, snad jen velmi omezené. „My jsme začátkem dalšího zrození, my jsme základ pro život. My máme za úkol dosáhnout života v nějaké hmotné podobě. Velmi rychle se přemisťujeme z místa na místo."

Počátek stvoření

Pouze holá existence. Bez úkolu. Světlo a tma je nerozdílně spjaté, bez toho nelze existovat. Byli jsme z toho stvořeni a tvoříme se geometrickou řadou. Jde to rychle. Každý jsme ve tvaru hmoty jiní. Nemáme žádné uvažování.

Zhmotnění v duté planetě

Obíhám okolo zvláštní planety. Je bílá s hnědými tečkami. Je dutá, jdu do ní. Je jiná, než jsme nyní zvyklí. Jsem jako velký mravenečník, je nás tady víc, každý má svůj úkol. Já tady hlídám skupinu, která má nádoby, ve kterých plavou zárodky nových těl.

První tělo člověka, šest prstů

Mám tělo skoro jako člověk, ale mám šest prstů. Nohy i ruce vypadají podobně, jen nohy jsou větší. Mé tělo je dvojnásobně až trojnásobně větší oproti nynějšímu běžnému člověku. Vnímám zvláštní trávu, zvláštní keře a stromy. Nikdo zde není, jsme opuštěná.

Posun vpřed, dutá planeta Archatra

Je jich tu hodně na jednom místě, ptají se mě „Byl tam někdo?“. Hlídala jsem zvláštní přírodu, planinu. Byli spokojení. Nacházím se na planetě Archatra, která je dutá a my jsme uvnitř, okolo nás je obal. Je to obrácené, než zde na Zemi. Zažíváme bezkonfliktní žití, nejsou ženy a muži, pouze jedna bytost. Nic veselého ani smutného.

Setkání s Ochrannou bytostí

Nacházím se v mezistavu, ani narození, ani duchovní činnost. Není žádné poselství, jen souznění.

Co si musím odnést zpět

Není to ve hmotě, ale v duchu. Není to fyzická událost, není to hmota, je to světlo, vše je světlo. Hmota je nízko, nejvýš je světlo a energie.

Poučení pro aktuální život

Teď je to tak, že jsou tady někteří vyvolení. Dokáží se zorientovat v energii a světle, ale není to pro všechny.

Jak lze pomoci planetě pro mír a láskyplnost?

Oni se sem za námi chystají, přiletí sem, a až pak může dojít k nápravě. Oni přiletí ve zvláštních strojích, které vypadají jako želva s krunýřem. Oni budou pomáhat jen vyvoleným, není pro všechny záchrana.

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.