Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život

Nečekej, jednej! Smysl života versus minulý život

"Jaký je můj smysl života a co mám teď dělat?" Odpověď lze často nalézt při terapii do minulých životů, které ukazují poučení a dávají příjemná pochopení přesného směru pro aktuální život. Jak cesty do minulých životů probíhají je ukázáno v tomto reálném příběhu.

Kniha minulého života paní Aleny

Rok 1837, jsem v baráčku v kuchyni, vidím velký statek. Rodiče pracují jako pomocná síla. Ležím jako miminko v dřevěné kolíbce. Naklání se nade mnou tehdejší máma, ale netváří se přívětivě. Necítím lásku, navíc je problém s jídlem. Cítím pocit „ty jsi nám tu ještě chyběla“.

Je mi 9let

Nacházím se ve Španělsku, vesnice Monterde, kterou protéká potok Ortiz. Jsem u baráku na dvorku, hraju si s klackem a odháním husu.

10 let

Dům drancují vesničani, zaměstnanci. S mámou a sestrou, si nakládají vesničani po svém. Mrzí mě, že jim nemůže nikdo pomoci. Já jsem daleko od domu. Vedle mě stojí někdo s modrou uniformou a kabátem. Snaží se mě odtáhnout úplně pryč. Nebojím se s ním jít, ale nerozumím, proč nejde pomoct mé rodině. On odpovídá: „Bylo by jich moc, nezvládl bych to.“ Má výčitky, že nemůže pomoci. Je to můj starší bratr Filip, jenž je nyní v aktuálním životě můj táta.

Posun vpřed

V lesích s tlupou vojáků.

15 let

Jsem na válečném bojišti. Kouř, botce na puškách a klečím nad bráchou, který umírá. On byl voják a chránil mě. Miloval mě jako bráchu. Ale já jsem ho moc neznala. Zbytek vojáků mě s sebou nevzal, musím se o sebe postarat. Zůstávám proto ve vesnici a komukoliv pomáhám.

20 let

Mám slečnu, ale nesmíme být spolu, protože nejsem tam odsuď. Jsem totiž Francouz, stejně jako byla má rodina, ale jsme ve Španělsku se španělskou armádou. Abychom mohli zůstat ve vesnici, bratr musel narukovat. Vesničanům se nelíbil náš vztah a tak jsem musel odejít z vesnice. Žiji ale poblíž sám.

27 let

Přítelkyně žila dál ve vesnici u rodičů, ale tajně dál chodila za mnou.

Láska

Když jsem malinký, cítím při narození od mé maminky radost. Vidím na statku králíkárnu.

Klíč Života

Používá se pro nahlédnutí do Cesty Osudu a pochopení chybného jednání. V aktuálním životě tak získáváme více důvěry v sebe sama a vedení, jež nás vnitřně směřuje správně, ale ne vždy za ním umíme jít. Časem jsem přesvědčil její rodiče skrze útěk a odešli jsme spolu žít jinam. Bydleli bychom sami mimo hlavní vesnice, kácel bych stromy. Měli bychom rodinu, holčičku, prožíváme pohodový život. Loru se mi k odchodu z vesnice podařilo přesvědčit mluvením a důvěrou.

Poučení

„Především se postarat sám o sebe a nedůvěřovat okolí.“ Vyplatí se jednat, než čekat. Hlavně ať se něco stane, hlavně jednat, ale nečekat. Následuje Poučení k aktuálnímu životu a rozmluva s Ochrannou bytostí, jež zde nemůžeme vypsat, neboť udává přesné rady a směr života. Ať tyto znovuobjevené zkušenosti slouží pro co nejlepší přítomný život :)

Jména a místa byla upravena pro zachování soukromí.

Regresní terapií prováděl MujTerapeut.cz

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných prostorách. Více ZDE.