Chlapec je přesvědčený, že je reinkarnovaný válečný pilot

Chlapec je přesvědčený, že je reinkarnovaný válečný pilot

James Leininger jako čtyřletý začal mít děsivé noční můry, při kterých padal k zemi v hořícím letadle. Malý chlapec dokázal také pojmenovat různá letadla z 2. světové války, jejich části a dokázal popsat jak provést bezpečnostní kontrolu před odletem.

James Leininger

Začal si také vzpomínat na své jméno a na místo kde byla letadlová loď sestřelena. Jeho předchozí jméno bylo James Huston, pilot sestřelen během 2. světové války nad Pacifikem.

James Huston 

Rodičům prozradil i jméno blízkého kamaráda Jacka Larsena, který byl s ním na palubě lodi. Po těchto událostech jeho otec dohledal toto jméno v seznamu posádky a skutěčně tam jméno Jack Larsen našel. Jeho otec se ho rozhodl vzít do Arkansasu za Larsenem, kde James okamžitě ve dveřích znal šokovaného Larsena.

James Leininger a Jack Larsen (kamarád pilota) 

Na fotkách také pojmenoval i další členy posádky a popsal i situace, které jeho spolupracovníci z minulého života potvrdili. 

  Chceš i ty znát svůj minulý život?

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii. Zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách. Pochop svůj současný život skrze život minulý. Souvislosti jsou ohromné.