Můj terapeut

Regresní terapie pro návrat do minulých životů

Hluboko do vzpomínek

Ponoříte se hluboko do vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli před stovkami let. Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Jste zcela ponořeni do svého osudu. Vnímáte pouze klid a mír. Je čas pohody. Všechny tělesné bolesti necháváte za sebou. Vaše duše je klidná a vyrovnaná. Je to úžasný pocit… Jako když jste stále v záři uzdravujících slunečních paprsků. Víte, co máte v životě udělat a co je pro Vás nejlepší. Celou cestou vás bezpečně provede zkušený terapeut s celoživotní praxí.

Příjemný hluboký regresní zážitek nás dovádí k většímu porozumění podstatě vlastního života. Takové porozumění je významným krokem, který je doprovázen pozitivními změnami ve stávajícím životě: lepším fyzickým i emocionálním zdravím, vyrovnanějšími vztahy, větší spokojeností a radostí.

Jakmile jednou začnete, budete přistupovat k překážkám a rozčarováním, jež život přináší, s větší trpělivostí a klidem. Díky tomu, že porozumíte ponaučením z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše cíle v současnosti.

Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek.

A co nejdůležitější, pochopíte, co máme všichni společného: ?Existujeme mimo život a smrt, mimo prostor a čas. Jsme nesmrtelní a žijeme věčně.

Co můžeme spolu vyřešit?

- zbavení nejrůznějších fobií
- nalezení smyslu života
- odstranění syndromu vyhoření
- vyřešení neopodstatněných zdravotních problémů
- zodpovíme otázky, které se teď zdají neřešitelné
- ujasnění si životních priorit
- urovnání mezilidských vztahů a vazeb
- trauma ze smrti blízké osoby (více informací niže a zde)
- a mnohé další...
 

Vždy od nás odejdete s obrovským množstvím síly, se kterou můžete okamžitě realizovat své plány a pochopení z regresní terapie. Zvednete se z terapeutického lehátka a půjdete žít zcela nový život! 

Proč přijet k nám?

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do minulých životů. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely. Postupně se noříme do hlubší stavů, procházíme od současnosti, po dětství až hluboko do minulých životů, kdy po celou dobu sbíráme data, která zcela jasně potvrzují průkaznost prožitého. Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému.

"Našla jsem důkazy a potvrdila si reálnost regresní terapie", článek.
Veronika P.

Tip: Pokud nás dělí těžko překonatelná vzdálenost mezi městy, nebo není osobní setkání možné, a to kvůli fyzickým hendikepům či dlouhodobým pobytům v zahraničí, pak pokračujte na Online Regresní terapie.

S námi se cítíte bezpečně

proto tvoříme opravdová přátelství a jezdíte za námi do Liberce až 1613km. Jaká jsou setkání?

- 98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno
- 80% a více do krátké doby změnilo život. Mají jej vědomý, kvalitní a více si jej užívají.
- 70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí.
- 40% z nich zcela změnilo přístup k životu a stali se velmi úspěšnými a vyrovnanými lidmi. Probudili v sobě opravdové poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.
- Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Slovenska, Velké Británie (Londýn a Wales), Francie (Paříž a Marseille), Švýcarska, Rakouska, Německa a Slovinska. 

Jaké jsou minulé životy skrze regresní terapii?

Ocitneme se spolu na tři až čtyři hodiny v nádherných bezpečných prostorách, kdy se na relaxačním lehátku položíte stále hlouběji do svého života. Terapeut vás provádí krok za krokem a vždy máte vše pod kontrolou.

Prožijete jedinečnou cestu

Cest, které vedou k řešení problému máme doopravdy mnoho a pakliže nenalezneme řešení skrze regresní terapii a minulé životy, tak navštívíme pomocí hlubokého stavu různé sféry naší mysli a tam již řešení zcela jistě nalezneme.

Velmi často k nám chodí lidé od ostatních regresních terapeutů - ať byli "pouze" nespokojení se samotným průběhem regrese, či terapeut napáchal šrámy na psychice. Se vším jsme si dokázali poradit. Díky rozsáhlým možnostem vedení v terapii, které jsme po mnoho let vymýšleli a máme tak vybudováno spousty cest, kudy naši mysl můžeme vést, od nás ještě žádný klient neodešel nespokojen.

Máme své vlastní metody a s vědomím člověka umíme velice dobře pracovat, ať se dostanete během terapie do jakékoli situace, vše jsme schopni okamžitě vyřešit. Na konci regresní terapie bereme každého k jeho vlastní charismatické síle a každé setkání je naprosto jedinečné.

Pojďte žít svůj vlastní život, jen to má smysl a dodává nám to radost v každém okamžiku.

"Je to těžké, ale najednou vás to napadne... Tím že se do toho ponoříte, tak to jde. Je to pocit, jako kdyby se člověk znovu narodil. Vše je známé a čerstvé. Baví mě to, jako kdybych byla někde, co znám a zároveň jsem to ještě neviděla. Takové čerstvé."
Aneta K.

Prožijte Tuláka po hvězdách stejně jako Jack London, avšak příjemněji. Začtěte se do několika příběhů, které jsme u nás díky regresní terapii prožili. Jak bude vypadat ten váš? 

Prožijete hluboký stav

"Cítím, jak okolo mě proudí teplo. Z hlubokého stavu se mi s tělem hýbe zvláštně, tělo je příjemně těžké."
Ondra T.

Najdete poučení pro váš konkrétní život

"Cítím, že život je lehčí a mám nyní v sebe silnou důvěru. Když cítím lehkost, tak vím, že jdu správně."
Kristýna M.

Půjdete svou cestou

"Cítím teplo, že jsem plná lásky a zářím. Nic jiného není důležité. Touto silou se zcela naplňuji.... Je to, jako kdybych měla vybuchnout. Láska, odvaha, síla, rozhodnost..... Mě je velké teplo, jako kdybych byla plná všeho. Lásky a emocí. Mého života!"
Hanka L.

Při více návštěvách regresní terapie lze navštívit budoucnost

Výraz “regresní terapie” vychází z latinského “regressus”, tedy návrat zpět, ústup. Jedná se tedy o terapii návratem zpět do minulosti. Mnoho lidí ale uvažuje velmi správně: "Když se můžu podívat do minulých životů, mohu nahlédnout i do těch budoucích." Toto je skutečně možné prožít a nemusíme se dívat hned do budoucích životů, ale můžeme se podívat i do budoucnosti tohoto přítomného života. Více v článku.

Nebo... Terapie po smrti blízkého člověka

V případě trauma ze smrti blízké osoby prožijeme často mnohem důležitější, uchopitelnější a praktičtější právě pochopení. Pojďme spolu tak v soukromí odhalit, kam odchází naši blízcí a my jednou také. Je to dobré místo. V takovém případě spolu nepůjdeme do hlubokého stavu, avšak půl dne tak můžeme věnovat stavům, které prožívá každý z nás, když odchází pryč ze hmoty. Vše si vysvětlíme navzájem a pochopíme, jak nejlépe to půjde. Více v článku zde.

Váš důležitý den pro regresní terapii v Liberci

Ať jste z jakéhokoli koutu České Republiky či dokonce ze zahraničí, věřte, že je úžasný zážitek si vzít den volna a udělat si den jen sami pro sebe. Spojit regresní terapii například s výlet do krásné přírody Jizerských hor, nechat se hýčkat ve wellness, nebo si posedět v příjemné kavárně či čajovně a poté (nebo předtím) prožít regresní terapii.

Vy si to doopravdy zasloužíte! Jeden den, který bude jen váš a který vám umožní žít doslova kvalitnější život. Ten den bude jen váš!

Hlubinný prožitek k objednání MujTerapeut.cz

S námi se lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 1613 km).

"Byla jsem v USA na regresní terapii u přímé žákyně vyhlášeného regresního terapeuta Brian Weiss, avšak až s Láskyplným světem jsem si cestu do minulých životů opravdu užila zcela jak se patří a v hlubokém stavu. Děkuji vám!"
Kamila O.

Získáte radu z hlubokého stavu

"Přemýšlejte o sobě, jak chcete život prožít a rozhodněte se dříve než přijdou velké životní zásahy."
Aneta S.

Útulné prostory

Ocitneme se spolu na čtyři hodiny pouze ve vašich životech. Zcela bezpečný, kontrolovaný zážitek v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Najdete nás přímo u vlakového a autobusového nádraží, nebo deset minut chůze z centra města. 

Ulice Matoušova 453/21, Liberec. 

Jak se k nám dostanete? Podívejte se na mapu, cestu, dopravu, ubytování.

 

OBJEDNÁNÍ NA ÚVODNÍ STRÁNCE

 

Těšíme se na setkání s terapeutem pro liberecko, Martin Pacalaj.

"Mou úlohou není vzít vás pouze do minulého života, ale podstatné je, abych vám ukázal to obrovské ponaučení a pochopení, které prožití minulého života přináší."


Email: jste@mujterapeut.cz
Informace:  +420 ‭777 540 201‬

O regresní terapii přímo s naším terapeutem na YouTube

Jdete k nám? Výborně, připravte se

na svůj velmi důležitý den, ve kterém není nic jiné k prožití, než právě vaše hlubinné poznání smyslu života. Jde o velký prožitek, který můžete znásobit a prožít jej mnohem hlouběji s přípravou. Minimálně si stáhněte audiomeditaci "Pozorování vlastní mysli" za jednu korunu, kterou si alespoň jednou denně poslechněte. Audiomeditace Pozorování vlastní mysli zde. Ze seznamu navíc speciálně doporučujeme "Ovládnutí jedné myšlenky". Díky našim audiomeditacím prožijete regresní terapii mnohem hlouběji.

Návody

Po odeslání formuláře k vám do emailu zašleme návody, které vám velmi pomohou ještě před samotným setkáním. Nejsou nutné, ale velmi pomocné, díky nimž prožijete mnohem dokonalejší hlubinné stavy. Přípravu na terapii nesmíte zanedbat - jedná se přeci o vaše zdraví a věříme, že máme společný cíl - vylepšit váš dosavadní život a vyřešit všechny problémy. Týden před terapií si pohrávejme s ovládáním vlastních myšlenek, návod naleznete ZDE. Doporučujeme přípravu přímo od terapeuta na youtube.

Regresní terapii mohou podstoupit pouze duševně zdraví lidé, neboť dochází k velkému mentálnímu soustředění, které je náročné podobně jako cvičení fyzické. Ponecháváme si tak možnost odmítnout provést terapii, pokud by se vyskytly pochybnosti o ovládnuté mysli či užívání ovlivňujících medikamentů (stává se to však pouze u jednoho klienta ze tří set). V takovém případě se buď rozloučíme, nebo povětšinou nabídneme jinou variantu terapie vedoucí k našemu vzájemnému poznání a případnému dalšímu sezení. V případě pochybností, zda je pro vás regresní terapie vhodná, nás kontaktujte a společně najdeme vhodnou a příjemnou cestu. Používáte-li naslouchátka, vezměte si je s sebou, neboť musíte být schopni slyšet i šeptání, které vás uvede stále hlouběji.

Jaké je to být v hlubinném stavu? 

Vám přiblížíme přímo na videu
Jak jste s námi spokojeni?

Fobie z vody vyřešena skrze regresní terapii
"Děkuji moc za zbavení se fobie z vody, jako důkaz přikládám foto v moři...neutekla jsem v panice jako dřív, dokonce jsem si to užila.Ještě jednou moc děkuji."
Iva

"Po regresní terapii jsem se cítila mnohem sebevědoměji a několik dní se cítila opravdu skvěle a to navzdory mým problémům. Nyní se mi to vede díky cestě Vládce Síly."
Jana

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie