Můj terapeut

Inspirativní články pro váš rozvoj

Uvolnění napětí v regresní terapii

Jakmile pochopíte, vše kolem vás se začne pomalu uklidňovat bez sebevětší fyzické námahy a vy začnete zase volně dýchat. Je to neuvěřitelně krásný pocit.

Regresní terapie – nejčastější otázky a odpovědi

Můžu podstoupit regresní terapii společně s partnerem? Můžu mít s sebou doprovod, který bude regresní terapii přihlížet? Můžu si z průběhu regresní terapie pořizovat obrazový či zvukový záznam? A mnoho dalších nejčastějších otázek související s regresní terapií.

Strach neexistuje: je v minulosti

Nebezpečí je potřeba respektovat, ale strach si můžete a nemusíte užívat. Je to dobrovolný výběr. Když budete žít v přítomnosti, tak strach k vám nemůže přijít, protože strach je jen z budoucnosti, nebo z minulosti. Je zbytečné jej zažívat v přítomnosti.

Antidepresiva a regresní terapie

Tak jako tak jsme si na 100% jisti, že ať setkání proběhne jakkoli, bude pro vás již reálně velmi nápomocné a odejdete po setkání jako znovuzrozená.

Kam jsme schovali úsměv? Komunikace po pravidelné očistě domácnosti.

Znáte již naše mimotělní Pravidelné očisty domácnosti, které vždy provádí zkušený astrální cestovatel z Laskyplnysvet.cz? Protože občas se stává, že se ve svém domově cítíme zvláštně, unaveně, podrážděně. Máme pocit, jako kdyby nám něco nehmotného bránilo žít doma šťastný život. Tak, jako v případě Lucie, která u nás našla pomoc. Pojďme nahlédnout, jak to vypadá, když se astrální cestovatel Martin vrátí z astrální návštěvy u vás?

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie