OKAMŽITĚ SI VZPOMNĚL

OKAMŽITĚ SI VZPOMNĚL

Malý Chanai se narodil v Thajsku v roce 1967 se dvěma mateřskými znaménky. Jeho rodiče považovali tyto znaménka za běžné až do doby, kdy Chanai ve svých třech letech začal povídat o svém minulém životě. Vyprávěl o tom, že byl učitelem se jménem Bua Kai, který byl zastřelen na cestě do školy. Dokázal si vzpomenout i na jména svých rodičů, manželky a dvou dětí z minulého života.

Rodný dům zesnulého Bua Kaia

Chlapec vytrvale prosil svou rodinu, aby ho vzali do vesnice, ve které žil v minulém životě. Jednoho dne přesvědčil svou babičku, aby ho tam vzala. Chanai po vystoupení z autobusu okamžitě věděl, kde se nachází jeho rodný dům. Poznal také rodiče a další členy své předchozí rodiny. Členové rodiny ho požádali, aby vybral věci Bua Kaia a dokázal, že je opravdu on. K jejich úžasu Chanai skutečně vybral věci zesnulého učitele. Manželka zesnulého Bua Kaia uvedla, že její muž měl rány přesně na místech, kde má Chanai svá znaménka, což pomohlo k pochopení reinkarnace chlapce.

 Chceš i ty znát svůj minulý život?

 Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.